Iskanje

Naše podjetje se tehnološko razvija in ima odličen strojni park ter visoko strokovno usposobljeno osebje, tako za proizvodnjo, kot prodajo in marketing. Tiskamo in tržimo za priznane poslovne partnerje na domačem in tujem trgu.

V svoj tim vabimo novega sodelavca/sodelavko, ki bo skupaj za nami dosegal/a začrtane cilje:

TISKAR (m/ž)

Opis:

Si želite možnosti dolgoročne zaposlitve za odlično plačilo?
V našem kolektivu iščemo odličnega Offset tiskarja (m/ž).

Opis delovnih nalog:

  • tisk in priprava na različnih tiskarskih strojih (8 barvni in 5 barvni),
  • kontrola kvalitete tiska,
  • dela in naloge po navodilih tehnologa, vodje priprave za tisk, sodelovanje s tehnologom,
  • ostala podobna dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • izkušnje z offset tiskom,
  • željo po učenju,
  • natančnost,
  • dobro fizično pripravljenost,
  • samostojnost, samoiniciativnost in natančnost pri opravljanju dela.

Nudimo:

  • delo za polni delovni čas sklenjeno za nedoločen čas,
  • stimulativna plača z dodatki za kvalitetno opravljeno delo,
  • 3 izmensko delo,
  • možnost izobraževanja,
  • delo v prijetnem kolektivu.

Vaše prošnje oziroma ponudbe pošljite na – s pripisom »Tiskar« ali pisno vlogo skupaj s CV pošljite na naslov: EVROGRAFIS d.o.o., Puhova ulica 18, 2000 Maribor. V prijavi ne pozabiti navesti vaših kontaktnih podatkov na katere ste dosegljivi (telefonsko št., elektronski naslov).

STORITVENA DODELAVA m/ž

 Opis delovnega mesta:

  • razrez, obrez tiskovin,
  • zgibanje tiskovin,
  • delo na revijalni liniji,
  • delo na broširni liniji,
  • delo na liniji za špiralanje,
  • ročna enostavna dela (luknjanje, lepljenje, razrez manjših tiskovin, itd.)...

  • II. ali III.  stopnjo izobrazbe ustrezne smeri (grafična šola),
  • lahko tudi brez poklica z ustreznimi delovnimi izkušnjami (vsaj 3 do 5 let dela na podobnih delih),
  • ročne spretnosti, smisel za estetiko,
  • marljivost, poštenost, zanesljivost,
  • pripravljenost dela v podaljšanem delovnem času.

Nudimo:

  • redno zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja,
  • delo v prijetnem kolektivu,
  • redno plačilo.

Če se nam želite pridružiti pri delu v prijetnem, stimulativnem delovnem okolju, vas vabimo, da se nam predstavite s kratkim življenjepisom in dokazili o izobrazbi na – s pripisom »STORITVENA DODELAVA« ali pisno vlogo skupaj s CV in dokazili o izobrazbi posredujete na naš naslov: EVROGRAFIS d.o.o., Puhova ulica 18, 2000 Maribor.

evrografis tradicija

evrografis ekipa

evrografis oprema

evrografis produkti

evrografis okolje

Tiskarna Evrografis

EVROGRAFIS d.o.o.
Puhova ulica 18, SI - 2000 MARIBOR
SLOVENIJA

T: +386 2 608 92 25
F: +386 2 601 85 21